IFS İş Yönetim Kolaylaştırıcı modülü; en son web-tabanlı teknolojilerden faydalanarak, ilişkileri geliştirmeniz ve kurmanıza yardımcı olur. Amaç odaklı mobil uygulamamız ve kullanımı kolay rol-tabanlı portallar aracılığıyla, gerçek zamanlı, kesin ve kişiselleştirilmiş bilgileri çalışanlara, müşterilere, tedarikçilere ve diğer partnerlere verebilirsiniz. IFS’nin iş yönetimi kolaylaştırıcı modülü, ayrıca; derecelendirilebilirlik, performans ve düzeni garantilerken, aynı zamanda web-hizmetleri aracılığıyla iç ve dış sistemlerin entegrasyonunu sağlar.

IFS İşbirliği Çözümleri :

Müşterileriniz, tedarikçileriniz, partnerleriniz için, kişiselleştirilmiş portal kurmanızı sağlar; böylelikle IFS uygulamalarındaki anahtar işbirliği süreçlerine erişim verirsiniz. Bu işlemler, ürün hayat döngüsü yönetimi (PLM) işlemlerinden, işbirliği projeleri, destek yönetimi ve müşteri emirlere kadar değişiklik gösterir. Kullanımı kolay web tabanlı portal; cari fiyat için online talep (RFQ) ve tedarik zinciri yönetimini (SCM) ilgilendiren gerçek zamanlı bilgi sunar.

IFS Kişisel Portal :

İş partnerleri, çalışanlar gibi tüm kullanıcılara, IFS uygulamalarına rol-tabanlı işlem portalı sağlar. İnsanların bitirmesi gereken işlerle ilgili bilgileriyle ilgili genel bakış sağlayan, ayarlaması kolay giriş noktalarıdır

IFS Mobil Çözümler :

Sahada veri yakalma ve IFS uygulamalarındaki iş süreçleriyle senkronizasyonu sayesinde işlem maliyetlerini düşürmenize ve üretkenliği arttırmanıza yardımcı olacak, platformdan bağımsız mobil bir sistemdir.

IFS Sistem Entegrasyonu ve Web Hizmetleri :

Microsoft BizTalk ve Oracle’ın BPEL Process Manager gibi diğer entegrasyon. Çözümleriyle eşzamanlı çalışır, diğer taşıma protokollerini ve web hizmetlerini ve IFS uygulamalarını entegre etmenizi sağlar.

IFS Vaka Yönetimi :

İnsanları önden bilgilendirerek ve etkinlikleri gerçekleşen iş vakaları olarak başlatarak, IFS Kişisel Portalı’nın kabiliyetlerini genişletmenizi sağlar. IFS bağlan’la entegre, modül; e-posta, SMS ve kendi mesajlarım portları gibi çeşitli iletişim kanalları aracılığıyla bildiri almanıza ve abone olmanıza izin verir.