IFS Finans Muhasebe Modulleri; sizlere çeşitli perspektiflerden işinizle alakalı geniş kapsamlı bir görüş kazandıracaktır. Araştırmaya değer bir trend yakaladığınızda, gereken mali işlemleri araştırabilir ve uygun olan işlemi bütün ayrıntısıyla inceleyebilirsiniz. Finans Muhasebe kolu organizasyonun her kademesindeki kontorlü pekiştirir ve dünya çapındaki her mevzuat ihtiyacını destekler.

IFS Nakit Akışı :

Çeşitli senaryolar arasından seçebileceğiniz her duruma yönelik esnek likidite analizleri sunar. Nakit durumunuzun projeksiyonunu izlemek için; müşteri emirleri, satın-alma emirleri, hesap alacakları ve ödenebilirlik değerlerini kullanır. Bu bilgileri, daha iyi nakit yönetimi ve stratejik karar alma yetisini geliştirmeye yönelik kullanır ve şirketinizi analiz eder.

IFS Sabit Kıymetler :

Şirketinizin sabit kıymetlerinin stratejik yönetimini kolaylaştırır. Tamamiyle entegre edilmiş muhasebe modülümüz; birçok ülke için amortisman yöntemleri desteklemektedir, böylelikle uluslar-arası organizasyonlar için mükemmel bir sabit kıymet aracı olmaktadır.

IFS Alacaklar Muhasebesi :

Müşteri faturalamalarını ve ödeme sürecini kolaylaştırır. Rutin ticari işlemlerin kodlamasını otomatik olarak halleder. Müşteri emirleri ve muhasebe kıstas işlevselliği ile entegre edilmiş bu sistem; rutini kolaylaştırmaya ve hataları azaltmaya yardım eder.

IFS E-Fatura :

Faturaların manuel kayıt ihtiyacını azaltarak tedarikçinin fatura iş-akışını geliştirir & otomatikleştirir. Fatura tarama ve elektronik fatura sisteminin işlemine dahildir. Yetkilendirme ve satın alım emirlerini eşleştirme için atanan gelişkin kurallar fatura işleme sürecini hızlandırır. Durum bildirileri ve geçmiş etkinlik kaydı süreci ilaveten geliştirir ve takibi kolaylaştırır.

IFS Borçlar Muhasebesi :

Tedarikçi faturaları ve ödeme sürecimin kontrolünü kolaylaştırır. Kullanıcıya özel fatura kaydına destek, fatura denetim yükünü azaltır. Birçok para birimi ve ödeme seçenekleri modülümüzün hızlılığına katkıda bulunur; aynı esnada, eş zamanlı takip ve analiz kontrolü sağlar.

IFS Konsolide Hesaplar :

Tek bir noktadan pek çok şirketten gelen veriyi toplama imkanı sağlar. Tek noktadan alt dizinler halinde; hesapların, bütçelerin, para birimlerinin farklı grafiklerini planlayabilirsiniz. Bu alt dizinlerden birinin her hangi bir zamana ait verileri segmentine erişim; yönetimin konsolide hesapları güncel olarak istediği zaman denetlemesi sağlar.

IFS Bütçe Yönetimi :

IFS uygulamalarında planlama, bütçeleme ve iş-akışı tahmininin yönetimine şans tanır. Şirket stratejisini belirlemek ve skor kartı, bütçe şablonları için hedefleri düzeltmek için kullanılır. Daimi planlama ve haddeleme tahmin; herhangi bir aşamada, sürecin takibine ve güncellemesine izin verir. Microsoft Excel’e entegre olarak tasarlanmıştır.

IFS Proje Finansmanı :

Proje yürürlükte olmasına rağmen anlaşılır ve gerçek zamanlı sunumu sağlar. Ayrıca; ihtiyaç duyarsanız, daha detaylı analiz için alt verilere inebilirsiniz. Entegre proje muhasebe yönergeler; farklı gelirin gerçekleşme gereklilikleri ve sermayelendirme metotları için destek sağlar.

IFS Defteri-i Kebir :

Finans analiz ve raporlama işlemleri için gereken sağlam temellerinizin olmasını garantiler. Ek olarak; çoklu defteri kebir ve gelişmiş dağıtım kuralları dahil, güçlü simülasyon imkanlarına sahip olmanızı kesinleştirir. Her sistemden ve şirket alt birimlerinden iktisadi mevzuatları toplanması ve derlenmesi konusunda sizlere yardımcı olur.