IFS Fonksiyon Arası Modüller; birçok endüstri ve iş türü aralarında bulunan kritik işlemlerin idaresi, kolaylaştırılması ve dinamikleştirilmesi için tasarlanmış, güçlü araçlar kümesidir.

IFS Muhasebe Kuralları :

IFS uygulamaları arasında tüm manuel ve otomatik gönderiler için, belirli kurallar serisi sunar. Şirketinizin muhasebe modelini güvence altına alan, mükemmel bir genel bakış elde edersiniz. Standartlaştırılmış arayüz; IFS ve harici uygulamalardan gelen ve ya giden iktisadi işlemleri idare etmenizi kolaylaştırır.

IFS Sürdürülebilirlik Yönetimi :

Tüm tedarik zincirinde, kullanım aşaması ve kullanım süresi bitimine, ürünün hayat döngüsünün tüm aşamaları için sizlere eksiksiz destek sağlar. Hali hazırdaki veriyi kullanır, GRI gibi çevreci raporlama için temel oluşturan, çevreci ürün beyanını ve çevreci malzeme beyanını oluşturmanızı sağlar. Esnek doğası sayesinde; REACh, RoHS ve ya WEEE ve eko-etiket gibi bir çok uyum işlemleri için kullanabilirsiniz.

IFS Ürün Hayat Döngüsü Yönetimi :

Varlık, ürün, proje, müşteri, hizmet ve ya herhangi önemli iş ya da operasyonel akış olsun, herhangi bir hayat döngüsünün sıkı kontrolünü sağlamanıza yardımcı olur. Tasarımdan, satış ve sonrasına; tüm bilgiler ve geri bildirimler; şu an ve ya ilerde, yetkiye sahip herhangi biri için erişilebilirdir ve aynı sistemde dökümante edilir. Bu demektir ki, geçmişten birşeyler öğrenebilirsiniz, hataları azaltabilirisiniz ve işinizle ilgili işlemler sürekli geliştirebilirsiniz.

IFS Döküman Yönetimi :

Şirketinizle alakalı tüm evraklar üzerinde tam denetim verir. Kullanımı kolay arama modülü yanısıra, evraklarınız için oluşturma ve geliştime işlemini idare eder. Diğer fonksiyonelliklerin arasında; iş-akışı, şablon, versiyon ve sürüm yönetimi, fatura taraması için destek ve belge bertarafı bulunur. IFS Döküman Yönetimi, herhangi bir yetkin kullanıcınızı tatmin edecektir, ancak web-tabanlı arayüz, yeni kullanıcılarınızın kısa sürede intibak edebileceği kadar kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

IFS İş İstihbarat Ağı :

Kendi iş istihbarat ağ imkanlarınızı nasıl kurmak istiyorsanız, o yönde karar almanızı sağlar. IFS uygulamalarıyla beraber kendi stratejinizi kurup ona göre entegre edebilirisniz. ya da, IFS için nihai çözüm seçebilirsiniz. Her türlü şekilde, satış öncesi ve satış süreci için tamami iş istihbarat desteği alırsınız.

IFS Kalite Yönetimi :

Parçalar, tedarikçiler ve üretim süreçleri ya da bunların her hangi bir kombinasyonu için sizlere kontrol planlarını, testleri, denetleme talimatlarını, standartları tanımlamanızı sağlar. Örnekler, zaman-damgası işlemleriyle, ürün sayılarıyla, seri numaralarıyla satın alma emirleriyle bağlantılıdır. Modülümüz, özellikler ve değişkenler için en yaygın SPC grafikleri için sizlere destek verir. Daha gelişmiş istatistik çözümler için, üçüncü parti ürünleri gerçek standart arayüzle birlikte genel bakış formlarını kullanabilirsiniz.

IFS Dosya Yönetim :

Hızlı sevk ve full takip edilebilirlikle birlikte iş-akışı tabanlı dosya yönetimi sağlamanıza yardımcı olur. Çalışanlarınız ve partnerleriniz, herhangi bir durumu kaydedebilir. Alakalı iş öğesine bağlayabilir, ve doğrudan sevk ve ya kuyruk oluşturarak yönlendirebilir. IFS Dosya Yönetimi; sürecin her aşaması içim, önceden hazırlanmış önlem gruplarıyla, kapsamlı analiz yapmanıza yardımcı olur.

IFS İşlem Modelleri :

Şirketinizin iş süreçleri, rutinleri ve yükümlülükleriyle iletişim ve geliştirme için grafik modeller, metotlar ve araçlardan oluşan entegre bir paket sağlar. IFS uygulamalarını kullanırken, şirket işlemlerinizi ayarlayabilir onlarala iletişime geçebilirisiniz. Grafik dökümanlar, şirket yapısı ve işlemleri için model teşkil eder

baslik :

icerik