IFS Bakım modülüm; dünyanın, hızla değişen taleplerine uyum sağlama ve tahmin etmenizi sağlayan, tamami girişim varlık yönetiminin bir parçasıdır. Erişimi ve kullanması kolay modülümüz; sürekli gelişim ve inkişafın yanısıra, ihityacınız olan günbe gün bakımı kapsayan derin fonksiyonellik ve kapsamı bulundurur.

IFS Ortalama Ekipman Verimliliği :

Mümkün olduğunca verimli çalışmak adına, KPI lar arasında denge sağlamak ve ekipman performansındaki öne sürülmüş gelişimlerin değerlendirilmesi için, işlemi kolaylaştırarak, geliriniz arttırmanızı sağlar. Ortalama ekipman verimliliği, miktar, performans ve kullanılabilirlik gibi tüm operasyonel durumları yönetir. Modül; operatörler ve işlem mühendisleri için kullanımı kolay grafik arayüz barındırır.

IFS B2B Sözleşme :

İşbirliği portalı aracılığıyla, bakım ve hizmet tedariğine yönelik ihale sürecini işletmek için, kabul görmüş ve değerlendirilmiş alt-yüklenicilerle iletişim kurmanızı sağlar. İhaleleri daha kolay karşılaştırabilir, daha iyi teklifler alabilir ve yönetim ücretini düşürebilirisniz. Veri kalitesi, ayrıca; bilgi tek seferde girildiğinde artar. İhaleyi kazanan sözleşmeciler; portal aracılığıyla, iş uygulamalarının detaylı raporlarına ve talimatlarına erişim kazanırlar. Neticelenen işlerdeki her veri, tek bir yerden erişilebilir olur.

IFS Kompleks Bakım Onarım Yönetimi :

Daha verimli bakım onarım operasyonları aracılığı ile harcamaları azaltmanızı, ve üstün müşteri hizmeti vermenizi sağlar. Personel, malzeme ve diğer kaynak gerekliliklerini ayarlayarak; teslim tarihlerine yetişebilir ve revizyon zamanlarını geliştirebilirsiniz.

IFS Araç Bilgi Yönetimi :

Düzenleme kompliyansını kolaylaştırıp verim kıldığı gibi, entegre edilmiş filo ve konfigürasyon yönetimi kurar. Modifikasyon yönetimi, önlem bakımı planlaması, operasyonel planlama ve serileştirilmiş parça kontrolünü destekler.

IFS Proses Otomasyon Entegrasyonu :

Farklı tedarikçilerden gelen otomasyon ekipmanlarıyla etkileşimi yönetmenize yardımcı olur. Süreç kontolü (OPC) için OLE, iletişim platformu olarak da IFS Bağlan’ı kullanır.

IFS Koruyucu Önleyici Bakım :

Düzenli önlem bakımları için programları yönetmenize yardımcı olur. Tesisinizdeki, her türlü görevlerin hazırlayabilir ve organize edebilirsiniz. Ayrıca; makine kondisyonu, özel durumlar, takvim, ve ya kontraktör ya da çalışan mı görevi gerçekleştirecek gibi kendi bakım parametrenize göre, görevleri planlayabilirsiniz.

IFS Kaynak Planlama & Atama :

Düzeltici bakımı başlatmak ve önlem bakımı planlama için yaygın yollar sağlayarak, etkin planlamasıyla ve iş emrini kolaylaştırarak, kaynaklarınızı daha verimli planlamanızı sağlar. Grafik çek-bırak arayüz; hızlı ve kolay değişikliklerde bulunmanızı sağlar. IFS İnsan Kaynakları modülüyle entegrasyonu yoluyla; çeşitli yeterliliklerin erişilebilirliğiyle personel ihtiyaçlarını otomatik olarak karşılaştırmanızı sağlar. Bakım emirleri için kısıt tabanlı atama, daha kompleks bakım etkinlikleri için desteklidir.

IFS Bakım Emri :

Arıza süresinden dolayı gelir kaybını azaltmanızı, dolaylı ve doğrudan ücretleri kesmenizi, bakım işlemlerini daha etkili yönetmenizi sağlar. Hata raporlamayı, hazırlığı, planlamayı yani onarım etkinlikleri etkileyen tüm görevleri yönetir.

IFS Ekipman :

Makinaları, binaları, havalandırma sistemini, taşıma sistemini ve ya onarım görmesi gereken herhangi bir varlığınızla ilgili bilgilerin tümünü yapılandırır ve yönetir. IFS Varlık Tasarımı’yla tamamiyle entegre edilen modülümüz; yeni tesisler, operasyonlar ve işletme revizyonları için eksiksiz varlık yaşam döngüsü yönetimi sağlar.