IFS Dağıtım modülü, üretim eşiyle beraber; sizlerin dağıtım yönetimi çözümüne temel oluşturur. Bu modüller; üretim akımının daha iyi görüntülemesi için ihtiyaç duyduğunuz kolaylığı sağlar. Ayrıca sistemi verimli kullanmanız doğrultusunda, farklı çalışma metodlarına ve dağıtım modellerine kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz. Tüm girişiminizin ihtiyacı olan büyüme, değişim ve sürati sizlere sağlamakla kalmaz, ek olarak tüm şipariş-teslim ağınızın arasındaki gerçek zamanlı iletişimden istifade etmenizi sağlar.

IFS Tedarik :

Tedarik yönetiminizi kolaylaştırmanızı sağlar, ve IFS Tedarik Zinciri Ana-modülünün vazgeçilmez bir parçasıdır. Merkezileştirilmiş satın-alma sayesinde, tedarikçilerinizden daha makul ücret almanızı sağlar, küresel mecrada iş yapan çoklu-ortam şirketleri için birebirdir.

IFS Depolama :

Ürün makbuzundan gönderi yerine kadar olan tüm depo süreçlerini yönetmenizde yardımcı olur. Modülümüz, takip edilebilirlik, raf-ömrü yönetimi, konsinye stok ve istatistik veriler için eksiksiz destek içerir. Çoklu-ortam durumları, malların herhangi bir yerden başka yere naklinin kolaylaştırılması için tamam desteklidir.

IFS Müşteri Siparişleri :

Bir ve ya daha fazla alandaki müşteri siparişleri işlemlerini idare etmenizi sağlar; ve IFS Tedarik Zinciri Ana-modülünün (SCM) önemli bir parçasıdır. IFS Müşteri Siparişleri; işiniz için çoklu ücretlendirme sunar, ve uygun ücretlendirme modelleriyle çalışmanızı sağlar.

IFS Dağıtım :

Çeşitli ücretlendirmelerin, kampanyaların, promosyonların ve indirimlerin yönetiminin yönetimi için esnek destek sağlayarak, müşterilerle olan etkileşimi sizler için kolaylaştırır. Ayrıca; GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) ve SSCC (Seri Gönderim Konteynır Kodu) için desteğinde dahil olduğu GS1’i kullanarak, ticari partnerler arasında standartlaştırılmış entegrasyon desteği verir.

IFS Envanter Yenileme :

Talep ön tahmini ile entegre, farklılaştırılmış ve çokça otomatikleştirilmiş planlamayı uygulamanızı sağlar. Modül, envanter yenilemeyi; ekonomik sipariş sayısı, servis-seviyesi-güdümlü güvenlik stoğu ve zaman alan gönderileri idare etmek için oluşturulan özel modeller gibi, çoklu planlama stratejileri sağlayarak, envanter yenilemeyi hızlandırır.

IFS Çoklu Ortam Dağıtım Planlama :

Çoklu ortam koşullarında çalışırken, ürününüze dair arz-talebi daha makul ön tanımlayarak, zamanında teslim ve müşteri memnuniyetini geliştirir. Kapsamlı ana üretim takvimi geliştirebilir, zaman fazlı malzeme ağı ihtiyaçlarını ve optimum ürün çıktı boyutunu ve sonrasında ihtiyaç duyulan üretim kapasitesini hesaplayabilirsiniz.

IFS Demand Forecasting™ :

Grafiksel gösterimi kullanarak, planlamalarınızı görselliğe dökmenizi sağlar. İşbirliği sağlayan, grafik ve inter-aktif olan aracımız; günümüzde piyasadaki en gelişmiş ve ön kullanımı en kolay öntahmin aracıdır.