IFS Türkiye’ nin resmi çözüm ortağı, TRACK, Tecrübeli ve Dinamik ekip üyeleri ile, her ölçekte işletmeler için, uçtan uca ERP çözümleri sunmaktadır.

TRACK,  IFS  in uluslar arası sektör bilgisi ve çözüm “know how” ını, Türkiye koşulları ve ihtiyaçlarına uygun olarak işletmelere uyarlamasını gerçekleştirerek, müşterilerine teknolojik bir alt yapı sağlamayı ve iş süreçlerinin dijitalleşmesinde  yardımcı olmayı hedeflemektedir.

1983 yılında kurulmuş, dünyanın lider kurumsal yazılım tedarikçilerinden biri olan IFS, şirketlerin daha iyi iş performansı ve rekabet avantajı elde etmek için piyasa değişikliklerine hızla yanıt vermesini ve kaynaklarını daha akıllı bir şekilde kullanmasını sağlayan uygulamalar sunmaktadır.

Her ölçekte şirketin dijital dönüşümüne katkı sunmayı hedefleyen TRACK, bu çerçevede kendi sektöründe ilk sıralarda yer alan birçok projeyi yönetmiş, destek olmuş ve tamamlamıştır.

TRACK deneyimli ve konusunda uzman bir ekip ile;

  • Sektör bilgisine hakim, uygulanabilir ve sonuç odaklı süreçleri kapsayan danışmanlık hizmeti vermektedir.
  • İnsan faktörünün önemini bilen bir proje yönetimi anlayışını benimseyerek, proaktif süreçler ile mümkün olan en pürüzsüz canlı geçişleri hedeflemektedir.
  • Sağladığı uçtan uca çözümleri, iş ihtiyaçlarına göre geliştirme ve özelleştirmeler ile desteklemektedir.