Yüksek değerli kullanım gerekliliklerini kurumsal teknolojimizle hayata geçirmek için yenilikleri çözümümüze katmak, yazılım uzmanlığını, derin endüstri bilgisi ve müşteri veri girişlerini birleştirmek için pratik ve faydalı bir yaklaşıma sahibiz.

Kullanımı keyifli, çalışma ihtiyaçları ve yöntemleri için uyarlaması kolay bir yazılım oluşturmakla ilgileniyoruz. Her adımda en yüksek değere ulaşmak için ERP teknolojimiz, CRM sistemimiz ve daha fazlası gibi çözümlerimize entegre edebileceğiniz Açık API’larla, şirketiniz veya BT ortamınızda otomatikleşmiş süreçleri ve görevleri giderek daha akıllı yollarla uygulayabileceğiniz bir yazılımdan bahsediyoruz.

Sonuç olarak, bulutta ya da tesis içi farketmeksizin size en uygun olan çalışma yöntemini seçebileceğiniz bir teklif sunuyoruz ve kurumsal yazılım teknolojimizle değer kazanmak için sürekli güncellemelerle geliştirmeye gayret ediyoruz. Akıllı ve otonom kuruluş çağına girmeye devam ettikçe problemlerinizi çözmek, süreçleri otomatikleştirmek ve deneyimlerinizi iyileştirmek için AI teknolojilerini kullanma yeteneğimizi anahtar olarak görüyoruz.

 

İLGİ ÇEKİCİ KULLANICI DENEYİMİ

Şirketinizi dönüştürmek, yeni fırsatları yakalamak, değişimin üstesinden gelmek ve her gün yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak için, insanların işlerine bağlı olmalarını ve gereğini yerine getirmelerini istediğinizi biliyoruz. İnanıyoruz ki; insanlar işlerini yaparken kullandıkları araçlardan keyif alırlarsa, bunu başarmak daha kolay olacaktır. Bu yüzden, insanların verimli bir şekilde görevlerini yapmalarına izin veren, yolunda durmaktansa onlara yardım eden bir kullanıcı deneyimi oluşturduk.

Aurena kullanıcı deneyimimiz, tüm çözüm alanlarını kapsayan en gelişmiş teknolojiyle oluşturulmuş tarayıcı uyumlu bir deneyimdir. Bu, çözümlerimizi herhangi bir iOS, Android, Windows, MacOS, Linux telefon, tablet, dizüstü bilgisayar veya masaüstünde çalıştırabileceğiniz anlamına gelir.

Kullanıcı deneyimimiz, en gelişmiş teknolojiyle tüketici öncelikli olarak tasarlanmıştır. Tüketici öncelikli olması; görüntü, his ve çalışmasından çok, geniş kapsamlı ve zengin şirket verileriyle daha iyi çalışması için yapılan eklentiler ve geliştirmeleri ifade eder. En gelişmiş teknolojiyle oluşturulması ise; son sürüm HTML5, Açısal ve Aşamalı Web Uygulamaları (PWA) teknolojilerinin kullanıldığını belirtir.

Ana kullanıcı deneyimi, saha servisi gibi alanlar için çevrimdışı kullanılabilen yerel mobil uygulamalar ve birçok standart kullanıcı görevi için sohbet robotları ile tamamlanmaktadır.

 

AÇIK API’LAR

Gittikçe bağlı ve otomatikleşmiş bir dünyada önemli olan ilke; bir uygulamanın yapabileceği her şeyi, API’ları kullanarak yapmasının mümkün olmasıdır. Bu, faaliyetleri otomatikleştirmek, uygulamayı dışa doğru genişletmek ve daha fazlası için, diğer yazılımların kapsamları dahilinde uygulamadaki herhangi bir veri ya da süreç entegrasyonunun üstesinden gelmeyi mümkün kılar.

Bu nedenle, çözümlerimiz OData standart temelli yerel RESTful API’larla birlikte gelir. REST ve OData, kurumsal yazılımlar için kusursuz bir biçimde uygundur. Diğer ERP, EAM ve Servis yazılımlarının yanısıra, çözüm ekleme, entegrasyon ve raporlama için kullanılan araçlar ve platformlarla da iyi bir şekilde desteklenir. Kendi kullanıcı arayüzümüzün aynı API’lari kullanıyor olması gerçeği, kullanıcı arayüzü üzerinden yapabileceğiniz her şeyi, API’lari kullanarak da yapabileceğinizi garantiler.

API’lara açık bir yaklaşım sergilemek için hazırlanan çok fazla yazılım tedarikçisinin olmasının, herkesin yararına olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, tarafsız API tanımlarını geliştirmeye ve desteklemeye odaklanan OpenAPI girişiminin onur üyeleriyiz.

 

YÜKSEK DEĞERDE, ETKİLİ UYARLAMA

Temel çözüm ya da uçtan uca ERP, EAM ve servis çözümlerini uygulamak istediğinizde, uyarlamaların negatif olarak etkilenmeyeceği, geniş ve derin yetenekler sunuyoruz. Kullanıcı arayüzünü yapılandırma ya da süreç akışlarınız gibi size özel ihtiyaçlar için, istediğiniz her zaman kullanabileceğiniz önemli uyarlama çözümlerimiz bulunmaktadır. Tüm uygulamalarınızın, biraz da olsa size özel entegrasyon ya da raporlamaya ihtiyacı vardır.

Çözümü size özel hale getirmenizi ve ilerlerken aynı zamanda belirli aralıklardaki güncellemeleri de yapabilmenizi istiyoruz. Bu yüzden yüksek değerli ve etkili uyarlamalar yapıyoruz. Çözümünüzü uyarlamak için üç yol sunuyoruz ve her biri belirgin bir değer ve etki sağlıyor.

Yapılandırma: “Danışman” ya da “süper kullanıcı” dostu tasarım ve araçları kullanarak yapılandırın. Örneğin, özel alanları, Lobi tasarımlarını ve yeni Aurena sayfa düzenleyiciyi kullanabilirsiniz.

İçe doğru genişletme: En yüksek verimliliği elde etmek için özelleştirmeleri çekirdek uygulamadan ayırmak isterseniz, katlı mimarimizi ve bildirim geliştirmemizi kullanarak içeriye doğru genişletebilirsiniz.

Dışa doğru genişletme: Mendix, PowerApps ve Outsystems gibi düşük kod geliştirme platformlarını, Snaplogic gibi modern entegrasyon platformlarını ya da JavaScript, Java, .Net veya tercih ettiniz herhangi bir dili birleştirip, Açık API’larımızı kullanarak dışa doğru genişletebilirsiniz.

 

BULUT VE TESİS İÇİ

Konu yazılımımızı benimsemeye geldiğinde, seçme hakkı, eşitlik ve açıklık ilkelerimize olan bağlılığımızı sürdürüyoruz.

Seçme: Bulut ya da tesis içi fark etmez, nasıl çalışacağınıza siz karar verin. Her şey dahil, sadece-Opex SaaS hizmeti veya uygulama için lisans sahibi olmak isteyip istemediğinize siz karar verin. Bulut teklifimiz için sizi sınırlandırmadan, size ya da seçtiğiniz bir ortağımıza bulut çözümlerimizi kullanıma alma veya daha geleneksel yöntemleri faaliyete geçirme imkanı sunuyoruz.

Eşitlik: Buluttan aldığınız çözümün yeteneklerinde büyük kısıtlamalar olmadan, tesis içi gibi aynı orandaki büyük uygulama eşitliğini sunuyoruz. Ve aynı şekilde, yeni işlevsellik ve yenilikleri, sadece bulutta çalıştırılacak şekilde oluşturmadık.

Taşınabilirlik: Tesis içinden buluta geçebilmenizi ve istemezseniz tekrar buluta geri dönmenizi sağlayan taşınabilirlik özelliğini sağlıyoruz.

Çözümlerimiz, buluttan tesis içine geçiş için anında yüksek düzeyde taşınabilirlik sağlarken, ölçeklenebilirlik ve bulut tekliflerimizi destekleyen genel hizmetlerden faydalanmanıza imkan tanıyan teknolojiler ve mimariyle tasarlandı.

 

AI DESTEĞİ

Bizim için önemli olan tek başına AI değil, çözümlerimiz için kullandığımızda bize nasıl fayda sağlayabileceğidir. AI bir destekleyicidir. Şirket sorunlarını çözmek için kullanılabilecek bir dizi araç… Esas nokta, veri bilimi ve kullandıkları algoritmalar için güçlü ve dirençli çözümler sunup, karmaşıklıktan soyutladığımız yazılımımızda AI’yi nasıl geliştirebileceğimiz…

Bu, IFS Aurena Bot’un self-servis görevlerini gerçekleştirmek üzere iletişimsel bir arayüz sunmak için doğal dil ve görüntü işleme gibi AI teknolojilerini nasıl kullandığının kanıtıdır. Saha servisi planlama ve optimizasyon motorumuzda, sahadaki iş planlamasını optimize etmek için sinir ağları ve yapay zekâ algoritmalarının kullanılması da aynı şekilde…

AI teknolojilerini aşağıdaki dört çözüm kategorisini desteklemek için geliştiriyoruz:

Etkileşim – Kullandığımız yazılımla etkileşime girmemiz veya fiziki dünya ve yazılım dünyasının etkileşime girmesi.

Optimizasyon – Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanabilmek için karmaşık problemleri çözebilme

Tahmin – Makinenin bozulma olasılığı gibi yakın gelecekte olacakları anlayabilme ve bu bilgiyi çalışmalarımıza dahil edebilme

Adaptasyon –  Geçmişte yaptığımız şeylerden öğrendiklerimizi, daha iyisini yapabilmek ve iş süreçlerimizi geliştirmek için kullanabilme

 

IFS LABORATUVAR

Yenilikleri piyasa sürmemizin bir başka yolu da IFS Laboratuvarlarıdır. IFS Laboratuvarlarının misyonu, daha iyi stratejik ürün kararları vermemize yardımcı olmak ve vizyondan gerçekleşmiş çözümlere kadar geçen süreyi kısaltmaktır. IFS Laboratuvarları dahilinde, bazılarının “çılgınca” ve daha deneysel olduğu, yeni fikirleri ve yenilikleri deneyebiliyoruz. Hepsi olmasa da, IFS Laboratuvarlarının yaptığı çoğu şey, yeni ürünler ve yeteneklerle sonuçlanıyor. Örneğin, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve sohbet robotları gibi ürünler, IFS Laboratuvar projeleri olarak başladı.