Geleceğe Bağlanın

IFS Uygulamaları, Üretim ve Dağıtım, Varlıklarını Yöneten ve Servis sağlayan küresel şirketler için eksiksiz, uçtan uca bir çözüm sunar. Rekabetçi kullanıcı deneyimiyle, bir sonraki aşama her ne olursa olsun tanımlamanızı ve tamamlamanızı sağlayan öncü bir kurumsal yazılım çözümüdür.

Hiçbir şirket soyutlanmış olarak işleyemez. Gelecekte bizi bekleyen durumlardan hepimiz etkileniyoruz. IFS Uygulamaları, Nesnelerin İnterneti (IoT), dijital dönüşüm, hizmet verme ve kişiselleştirme gibi yönelmeleri ele almak için, sektörel ihtiyaçlarınız ile öncü teknolojiyi birleştiriyor. Operasyonlarınızı burada ve şimdi optimize etmeniz için, son hızda işlevsellik ve organizasyonunuzun içinde ve dışındaki herkesi kapsayacak olağanüstü bir dijital deneyim sunuyor.

IFS Uygulamaları: Gelecekle olan bağlantınız

IFS Uygulamaları ile değişimi kucaklayın. IFS Uygulamaları, küresel, üretim yapan, dağıtan, varlıklarını sürdüren ve hizmet odaklı operasyonları yöneten kurumsal müşteriler için kusursuz bir ERP ve EAM çözümü sunar.

IFS İLE GELECEĞE BAĞLANIN

Sık sık genellemelerde bulunan rekabetçi tekliflerin aksine, IFS Uygulamaları, rekabet avantajı yaratma olanağı tanıyan, endüstrilerinize özel işlevsellik sağlar.

IFS yazılımı şunları sunar:

  • Finans, insan kaynakları yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetimini de içeren geniş bir set içindeki derin endüstri işlevselliği
  • Her cihazdan erişilebilen, sezgisel kullanıcı arayüzlü IFS Aurena ile daha ilgi çekici ve eğlenceli bir iş deneyimi
  • Bulut hizmet modelleri, Hizmet Olarak Yazılım (SaaS), IFS Yönetilen Bulut veya şirket içi çalışma seçenekleri
  • Şirket bölümlerinin hepsini bir araya getirerek küresel operasyonlara destek ve iş süreçlerinde mükemmel şeffaflık
  • Koruyucu önleyici bakım ve servisler için IoT teknolojisi ve gerçek zamanlı veri yakalama
  • Düzenli güncellemelere ek olarak Katmanlı Uygulama Mimarisi (LAA) üzerinden düşük malyetli sahiplik, proaktif kalite yönetimi ve sürekli yenilikler

IFS Modül Diyagramı

x

Kullanıcı Deneyimi

x