IFS Modül Diyagramı

x

Kullanıcı Deneyimi

x

Sektörünüze özel tasarlanmış çözümlerimizle güçlenin!

IFS Uygulamaları, bugün ve gelecekte daha iyi sonuçlara ulaşmak için süreçleri optimize etmek amacıyla inşa edilmiştir. Endüstriniz ister varlık yoğun, ürüne yönelik ya da servis merkezli olsun, IFS Uygulamaları size göre şekillenir. Uçtan uca tam entegre çözümler ve öne çıkan müşteri deneyimi; müşterilerinize daha iyi hizmet sağlamanızı, çalışanlarınızla aranızdaki bağı güçlendirmenizi ve rekabette fark yaratmanızı sağlar.

 

 

 

 

 

 

IFS Uygulamaları

IFS Uygulamaları,öncü teknolojileri sektörünüzün ihtiyaçları ile birleştirerek, Nesnelerin İnterneti, Dijital Dönüşüm, Hizmet ve kişiselleştirme gibi eğilimleri kullanılır kılmaya yardımcı olur. Operasyonlarınızı optimize edebilmeniz için son teknoloji işlevselliğini hemen şimdi ve burada sağlayarak, kuruluşunuzun içindeki ve dışındaki tüm paydaşlarınızı dahil edebileceğiniz olağanüstü bir dijital deneyim sunar.

IFS Uygulamaları

IFS Uygulamaları Modül Diyagramı

IFS Uygulamaları, endüstrinizi, işinizi ve insanlarınızı birleştirmenize yardımcı olan uçtan uca bir çözümdür.

Komponent bazlı mimarisi ile, hedefe ulaşabilmeniz için işinizin ve insanlarınızın ne detayda bir endüstri fonksiyonuna ihtiyacı olduğuna siz karar verebilirsiniz.

Detayları İncelmek İçin Modül Diyagramı

 

 

 

 

 

Kullanıcı Deneyimi

Yeni kullanıcı deneyimimiz IFS Aurena, herhangi bir cihazdan en önemli bilgileri ön plana çıkarmanıza ve size en uygun şekilde çalışmanıza olanak tanıyan tüketici merkezli, özelleştirilebilir bir arayüz sunar.

Kullanıcı Deneyimi