Yeni fırsatları gerçeğe dönüştürmek, değişime uyum sağlamak ve yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için insanların yaptıkları işe bağlı ve adanmış olmasına ihtiyaç duyarsınız. Eğer insanlar kullandıkları kurumsal araçlardan hoşlanırlarsa bu çok daha kolay gerçekleşir.

Mobil uygulamalar ve sohbet botlarıyla tamamlanmış, tepkisel(responsive), platform bağımsız IFS Aurena kullanıcı deneyimimiz(UX), profesyonel, sıradan ve B2B kullanıcılarının tamamına hitap etmektedir. RESTful API’larını kullanıyor olmamız, iş ortaklarımızın kullanıcı deneyimini genişletmesine imkân tanımaktadır.

IFS Aurena, kullanıcıya öncelik veren bir tasarıma sahiptir herkesin alışık olduğu çalışma yöntemlerini kullanmaktadır, pek çok özelliğe gereksinim duyan ve yoğun veri yönetimi gerektiren kurumsal uygulamaların ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır.

IFS Aurena, ister masanızdaki dizüstü bilgisayarınız, ister yolda cep telefonunuz veya tabletiniz olsun, tercih ettiğiniz tüm cihazlarda çalışabilen en son teknoloji ile üretilmiştir. Tamamen özelleştirilebilir yapıdadır, bu sayede kullanıcı deneyiminizi kişisel çalışma şeklinize ve tercihlerinize en uygun şekilde düzenleyebilirsiniz

IFS Uygulamaları 10: “Sırada Ne Var?” ile bağlantınız.
IFS Uygulamalarıyla değişimi benimseyin. IFS Applications, dünya çapında mal üreten ve dağıtan, varlıklarını koruyan ve hizmet odaklı operasyonları yöneten kurumsal müşteriler için eksiksiz bir ERP ve EAM çözümü sunmaktadır.

Bugün çoğu tüketici web sitesi ve yazılımı çok iyi tasarlanmıştır, harika ve sezgisel bir deneyim sunmaktadır. Bu yüzden IFS Aurena’yı daha çok tüketici yazılımı gibi hissetmek için yarattık ve daha sonra daha büyük ve veri açısından daha zengin kurumsal uygulamalar için çalışmasını sağlamak üzere genişlettik. Görselleştirmeler ve kontroller, mevcut görev için hem tanıdık hem de son derece uygun olacak şekilde oluşturuldu.

IFS Aurena, kurumsal uygulamalar için duyarlılığı yeni zirvelere taşıyor, fare ve klavyeli büyük masaüstü monitörlerden, dizüstü bilgisayarlar ve tabletlerden, tek giriş mekanizması olarak dokunuşlu cep telefonlarına otomatik olarak adapte oluyor. Örnek olarak, basit bir liste elektronik tablo benzeri tablo ızgaralarından daha basit bir listeye, siz cihazlar arasında hareket ederken kaydırma eylemleriyle dokunmatik listeye dönüşür.

IFS Lobi, işe başladığınız, iş gününüz için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri bulup bulabileceğiniz bir yerdir. Ekip üyelerine, rolleri için en önemli bilgileri ve bireysel ihtiyaçlara göre uyarlanabilecek bilgileri bir bakışta sunar.

IFS Lobi, ekiplerinizin çalışma şeklini şu şekilde geliştirir:

  • Doğru işletme verilerine doğru zamanda bir bakışta gerçek zamanlı görünürlük sağlama
  • Birden çok ekran, sorgu ve veri kaynağındaki bilgileri tek bir görünümde merkezileştirme
  • Daha derin fonksiyonel ekranlara ve verilere anında ulaşabilme
  • Sürprizleri önlemek ve günlük aktiviteleri daha iyi planlamak için önemli metriklerin görünürlüğünü artırma
  • Ortak roller için önceden yapılandırılmış kullanıma hazır içerik ve ek içeriğin kolayca uyarlanması imkanı

IFS Aurena, tabletlerde ve telefonlarda neredeyse tüm görevlerin gerçekleştirilmesine izin vererek mobil cihazlarda mükemmel bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu, yerel mobil uygulamaların seçtiğiniz cihazdan çalışma gerçekleştirme gereksiniminin en aza indirildiği anlamına gelir.

Ancak, kullanıcıların çevrimdışı çalışması veya bağlantısının kesilmesi gerektiğinde veya cihaz donanımı ve cihazdaki telefon kişi listeleri gibi diğer uygulamalarla sıkı entegrasyona ihtiyaç duyulduğunda, yerel uygulamalar en iyi deneyimi sunar.

Saha hizmeti, bakım, CRM, zaman ve gider raporlaması, bildirimler ve onaylar, depo veri toplama ve daha fazlası için yerel mobil uygulamalar sağlıyoruz.

IFS Aurena Bot, IFS Aurena kullanıcı deneyiminin bir uzantısıdır. Microsoft Teams, Facebook Messenger, Skype ve IFS Aurena’nın kendisi gibi mesajlaşma kanalları aracılığıyla doğal dili, metni veya sesi kullanarak günlük görevlerin bir alt kümesini konuşmanıza olanak tanır.

Bu, gelecekteki ekip kullanılabilirliğini kontrol etmek, rezervasyon izni veya stok seviyelerini kontrol etmek gibi uygulamalara giriş yapmadığınız zamanlarda görevleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmenin bir yoludur.

Kullandığınız herhangi bir uygulamanın iş içeriğinize uyması gerekir. IFS Aurena, sezgisel ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak her zaman kullanıcı deneyimini uyarlamak, entegre etmek ve genişletmek için ihtiyaçlar olacaktır.

Yerleşik bir Sayfa Tasarımcısı ile Aurena, sayfa düzenlerini, uygulama gezintisini ve kullanıcı deneyiminin diğer yönlerini kolayca yapılandırmanıza olanak tanır. Özel alanları, özel komutları ve özel etkinlikleri de yapılandırabilirsiniz.

Kullanıcı deneyimini dışarıda genişletmek, Office365 gibi diğer uygulamalardan çözümlerimize erişim sağlarken, IoT, AI ve diğer yeni girişimleri entegre ederken veya PowerApps veya Outsystems gibi uygulama oluşturucu araçlarını kullanarak yeni deneyimler oluştururken faydalıdır. Bu, standartlara dayalı OData RESTful API’lerimiz ile desteklenmektedir – IFS Aurena’da kendimiz kullandığımız API’lar. Bu, IFS Aurena içinden yapabileceğiniz API’leri kullanarak aynı şeyleri yapabileceğinizi garanti eder.

İşletmeler,  tedarikçileri, müşterileri ve taşeronları ile işbirliği içinde gerçekleştirilen süreçler sebebi ile gittikçe daha fazla bağlanırlar, iş markasını temsil etmek ve desteklemek için temel iş uygulamalarına giderek daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

IFS, B2B satış, satın alma, hizmet, taşeron üretim ve belge yönetimi dahil olmak üzere hazır B2B çözümleri sunar. Tüm bunlar en son teknoloji IFS Aurena kullanıcı deneyimimizle üretilmiştir. IFS Aurena, çok sayıda tarayıcı ve cihazda çalışma ve Azure AD B2B ve iki faktörlü kimlik doğrulama özelliklerini kullanma gibi bir B2B bağlamında önemli olan birçok özelliğe sahiptir.

B2B bağlamlarında kullanım için IFS Aurena, markanızı yansıtmak için marka rengi ve logo gibi önemli öğeleri de ayarlama olanağı sağlar.

IFS Modül Diyagramı

x

Kullanıcı Deneyimi

x