MÜŞTERİ İÇİN PAZAR

MAĞAZACILIK VE ASKORTA PLANLAMASI

Doğru zamanda, doğru mağazada doğru ürünlere sahip olduğunuzdan nasıl emin oluyorsunuz? Çevik, esnek bir ERP çözümü ile. IFS Ürün Çeşitliliği Satınalma ve Yenileme çözümü, satış, envanter ve diğer finansal ölçümler için gelecekteki performans hedeflerinizi belirlemek ve bu hedeflere ulaşmaya yönelik gerçek sonuçlarınızı takip etmek için sistematik bir yaklaşım sunar. Planlamanız, gelecekteki beklenen değişikliklere ilişkin tarihsel eğilimlere ve öngörülere dayanacaktır. Dağıtım merkezlerinizde ve mağazalarınızda satışlarınızı en üst düzeye çıkarmak ve karlılığı arttırmak için ürünlere sahip olmanızı sağlamak için mevsimselliği ve sürekli değişen müşteri taleplerini planlayın.

İKMAL

IFS Ürün Çeşitliliği Satın Alma ve Yenileme, doldurma oranlarınızı koruyarak envanterinizin tedarik zinciriniz üzerinden otomatik olarak akmasını sağlar. Satılmayan malların dağıtım merkezlerine tüm marjınızı tüketmekten kaçınmak için, ürün çeşitliliği ve ikmal çözümümüz ürünleri tekrar tekrar elde etmenizi sağlar. Beklenen ihtiyacı karşılamak için, talep üzerine sipariş verebilir, ürün veya ebat eğrisine göre bir sipariş ve sipariş için takviye yapabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl olduğu kadar satış yapmayan uzun ömürlü ürünler de satıyorsanız ve halihazırda stokta olanı satmak ve gelecek yıl için satın almayı azaltmak isteniyorsa, IFS Ürün Çeşitliliği Satın Alma ve Yenileme, Satınalma siparişi. Bu, satın alma hacimlerinin gerektirdiğinden daha fazlasını riske atmadan avantajlı bir satın alma fiyatını korur.

MÜŞTERİYE TEDARİK

SATINALMA

Dağıtım merkezlerinizde doğru zamanda doğru miktarda envantere sahip olduğunuzdan emin olmak için, teslimat süreleri ve fiyatları marjlarınızı etkileyeceğinden tedarikçilerinizi takip etmeniz gerekir. IFS Uygulamaları, tedarikçilerinizi izlemenize ve yönetmenize, tedarikçinin programlamasını takip etmenize, fiyat sözleşmelerini ve faturaları (kendi kendine faturalandırma işlevselliğiyle) ve teslimatın yolunda olduğundan emin olmak için teslimatı izlemenize ve doğru miktarı almanıza yardımcı olur. İhalenizin gerçekçi bir maliyetini elde etmek için, nakliye ücretlerini, nakliye ücretlerini, gümrük vergisini, gümrük vergisini, vergileri, sigortayı, para birimi dönüştürme, sandıklama, taşıma ve ödeme ücretlerini de içerecek şekilde, maliyetin altına düşebilirsiniz.

DEPO YÖNETİMİ VE DAĞITIM

Siparişi verirken, gönderirken, ele alırken ve ilgili maliyetleri kontrol altında tutarken uygun bir ürün yelpazesini nasıl elde edersiniz ve korursunuz? IFS Depo Veri Toplama çözümü, depolarınızdaki ve mağazalarınızdaki tüm işlemlerin eksiksiz bir görünümünü sağlar. Envanter yönetiminizi otomatikleştirerek, envanter gereksinimlerini belirleyerek, hedefleri belirleyerek, ikmal tekniklerini sağlayarak, fiili ve öngörülen envanter durumunu bildirerek ve malzemenin izlenmesi ve yönetimi ile ilgili tüm fonksiyonları ele alarak, dağıtım sisteminizdeki en uygun stok seviyelerini belirlemenize yardımcı olacaktır.

Eksiksiz depo görünürlüğü, mağazalarınızın stok seviyelerini, yalnızca bir mağazanın kendi stok seviyelerini değil, aynı zamanda diğer mağazaların stoklarını da göz önünde bulundurarak mağaza operasyonlarınızı artırmanıza yardımcı olur. Bu sayede personel, müşterilere, mağazalarına ya da diğer maharetlere ait öğeleri ayırmalarına ya da bir müşterinin evine gönderdikleri eşyalara sahip olmalarını sağlar. Geniş izleme ve izleme işlevi, stoğunuzu toplu halde izleyebilmenizi sağlar, böylelikle yol boyunca herhangi bir kesinti olursa, tepki vermenizi sağlar.

MÜŞTERİYE SAT

MAĞAZA OPERATÖRLERİ & MÜŞTERİ DESTEĞİ

Yoğun ve çok rekabetçi bir perakende pazarında, müşteri ilgisini nasıl koruyorsunuz ve bir satışa dönüştürüyor, tekrar satış yapıyor ve müşteri sadakatini nasıl sağlıyorsunuz? Satış noktası (POS) ve e-ticaret ile tamamen entegre olan esnek ERP ile IFS Perakende, müşterilerinizin satın alma alışkanlıklarına gerçek zamanlı bir bakış açısı sağlar ve bu anlayışı gerçekten kişiselleştirilmiş bir hizmet ve / veya teklife dönüştürmenize yardımcı olur. Mağazalarınız ve müşterileriniz her zaman satışlar, kampanyalar, indirimler ve ürün kullanılabilirliği hakkında güncel bilgilere sahip olacak.

Müşteri destek merkezinizi çağrı merkezi işlevselliği ile güncel tutarak ve müşteri sadakat programı oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olacak işlevsellik ile birlikte iade ve talep işlevselliği ile müşteri geri dönüşlerini etkin bir şekilde yönetebilmelerini sağlayarak mükemmel müşteri desteği ve Satışlarınızı tekrar satışa dönüştürün ve müşteri sadakatine ulaşın.