IFS Kurumsal Servis Yönetimi, servis organizasyonlarına eksiksiz uçtan uca yönetim sağlar, birden fazla satıcı ile yapılan toplam harcamaları azaltır ve servis zincirinin arka ucundan tüm yönlerine hitap eden tam entegre bir çözümle rakipsiz verimlilik ve otomasyon sağlar.

Sağlam servis yönetimi ürünümüz, varlık odaklı işletmelere eksiksiz bir servis çözümü sunarken, süreçlerinizi basitleştirir.

IFS müşteri raporları:

  • Varlık güncellemesinin %10 iyileştirilmesi
  • %95+ oranında görülen Müşteri SLA’leri
  • Tüm planlı bakımların %100 tamamlanma oranı.

Gerçek Zamanlı Planlama & Çizelgeleme Optimizasyonu

AI ve bir dizi gelişmiş algoritma kullanarak, IFS dinamik zamanlama motoru, saniyeler içinde çoklu zorlayıcıları olan son derece büyük zamanlama problemlerini çözer. Sistem, iş yeri konumu, trafik, teknisyenin uygunluk durumu ve becerileri, taşıdıkları parçalar ve araçlar, birbirine bağlı görevler, SLA’lar ve her işin bağlı değeri gibi çok sayıda parametreyi dikkate alarak gerçek zamanlı verileri devamlı olarak analiz eder.

Sistem, rekabet önceliklerini dengeler. İşleri birleştirmek ve planlanan bakım faaliyetlerini harmanlama fırsatları için ileriye bakar. Binlerce alternatifi saniyeler içinde değerlendiren motor, personelinizi asli istisnaları yönetme konusunda serbest bırakır ve optimize edilmiş bir plan belirler.

Motor tamamen dinamiktir. Yeni acil işler, aşılan mesailer veya trafik gecikmeleri gibi günlük değişikliklere tepki vermesini, gerçek zamanlı yeniden hesaplanmaları ve programın sürekli güncellenmesini sağlar.

Sistem sürekli olarak neyin tamamlandığını gösterip, gelişmeleri değerlendirir. Daha iyi bir servis marjına sahip bir planlama bulursa, sistem planın işlenmeyen kısmını değiştirecek, işleri zamanında karar verme yaklaşımıyla yeniden güncelleyecektir

Üretim

Proje

Servis

Tedarik Zinciri

Finans

İnsan Kaynakları