İlaç ve veterinerlik ürünlerinin geliştiricileri, üreticileri ve dağıtıcıları, günümüzün tüm işletmelerinin en yüksek düzeyde düzenlenmişleri arasındadır ve eşleşecek kurumsal bir yazılım çözümüne ihtiyaç duyarlar. FDA (21 CFR) ve cGMP’ler de dahil olmak üzere uluslararası ve ulusal düzenleyici gerekliliklere uyum, müşteri talebine ve yeni ürün inovasyonunun yönetimine ve kontrolüne ek olarak, bugün ilaç endüstrisinin karşı karşıya olduğu temel zorluklardır.

Yeni teknikler ve keşif ile, üreticilerin her zamankinden daha yenilikçi ve ortaya çıkan düzenlemelerin daha fazla farkında olmaları gerekiyor. Karmaşık tedarik zincirlerini ve izlenebilirlik gereksinimlerini etkin bir şekilde yönetmek, kalite güvencesinin ve marka korumasının anahtarıdır.

IFS Uygulamaları, yaşam bilimleri endüstrisine tam entegre bir kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılım çözümü sağlayarak bu ihtiyaçları karşılar. Düzenlemelere bağlı kalmaya, karmaşık süreçlerle uğraşmaya ya da sadece daha tutarlı bir organizasyon oluşturmak için işi daha çok elektronik tablo yayılmasından kurtarmaya çalışıyorsanız, IFS sizin için bir çözüm sunar.